+48 530 530 977 +48 731 718 181 rezerwacje@qapartamenty.pl
Idealna
lokalizacja
Doskonały
dla Rodzin
Numer #1
Dla Biznesu
ZAREZERWUJ

Regulamin

QApartamenty

Regulamin Obiektu

QApartamenty

1. Goście przebywający w Q Apartamenty, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Obowiązuje zasada uszanowania dobra sąsiedzkich stosunków.

2. W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-7:00

3. Nie organizujemy IMPREZ , wieczorów kawalerskich czy panieńskich!

4. Obowiązuje system meldunkowy . Goście są zobligowani do okazania dowodów  tożsamości przy meldunku.

5. Zakwaterowanie rozpoczyna się po dokonaniu całej płatności za pobyt.

6. W apartamencie może przebywać tyle osób , ile zostało zgłoszonych w rezerwacji.

7. Na terenie obiektu przebywają tylko goście zakwaterowani . Nie ma możliwości wprowadzania osób odwiedzających.

8. Doba rozpoczyna się o godz. 14:30 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie doby możliwe w zależności od dostępności , za dodatkową opłatą.

9. Rezerwacja apartamentu następuje po rezerwacji na stronie www.qapartamenty.pl i wpłacie zadatku 30% lub po rezerwacji na stronie booking.com, bądź po kontakcie telefonicznym. .Pozostała kwota płatna na 6 dni przed rozpoczęciem pobytu. Zapłata stanowi równocześnie akceptację regulaminu.

10. Zadatek nie podlega zwrotowi w momencie rezygnacji gościa.

11. W apartamencie znajduje się pościel, ręczniki , kosmetyki jednorazowe na okres wynajmu.

12. Zmiana pościeli i ręczników, przy dłuższych pobytach, bezpłatnie na życzenie Gościa. W sytuacjach awaryjnych ( z winy gościa) możliwa za dodatkową opłatą.

13. Prosimy o wyrzucanie śmieci we własnym zakresie do pojemników znajdujących się przed brama wjazdową.

14. Niepełnoletnie dzieci na terenie obiektu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

15. Za rzeczy osobiste i wartościowe pozostawione w obiekcie, nie ponosimy odpowiedzialności. Dla Państwa bezpieczeństwa prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania apartamentu.

16. Goście korzystają bezpłatnie z parkingu znajdującego się na terenie obiektu. Na jeden apartament przypada jeden samochód.

17. Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.

18. Nie akceptujemy zwierząt.

19. Należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia ( świece, podgrzewacze itp. ) bez nadzoru ,nie użytkować własnych elektrycznych urządzeń grzewczych nie stanowiących wyposażenia apartamentu lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe ,czy też pozostawiać ładowarek i innych urządzeń elektrycznych podłączonych do gniazdek.

20. W apartamentach i na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i zażywania innych używek. Palenie tytoniu tylko w wyznaczonych miejscach ( 2 ogródki znajdujące się na terenie parkingu).
Złamanie zakazu palenia w apartamentach będzie skutkować karą pieniężną w wysokości 1000 zł ( 1 tyś złotych ) !

Złamanie któregoś z pozostałych punktów regulaminu będzie skutkować karą pieniężną od 1000 zł ( 1 tysiąc złotych ) wzwyż.

Jeśli pokój nie zostanie wynajęty następnym gościom z powodu zlekceważenia zakazu palenia oprócz specjalnej opłaty za sprzątanie będziemy domagać się rekompensaty za brak możliwości wynajmu.

21. Za dewastacje , akty wandalizmu , kradzież , uszkodzenie sprzętów w apartamencie i wynikłe z tego skutki -konieczność wymiany wyposażenia na nowe , dodatkowe prace naprawcze , Goście będą obciążani dodatkowymi opłatami.

22. Prosimy o nie wynosić i nie przesuwać mebli , które stanowią wyposażenie apartamentu.

23. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

24. Na terenie obiektu zakaz korzystania z własnych głośników, z własną odtwarzaną muzyką zakłócającą pobyt innym gościom.

25. Informujemy , iż obiekt jest monitorowany całodobowo.

26. Właściciel zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu Q Apartamenty przez Gości nie przestrzegających Regulaminu, w szczególnie zakłócających w rażący sposób spokój sąsiadom i innym osobom przebywającym na terenie Q Apartamenty.

Życzymy miłego pobytu