+48 530 530 977 +48 731 718 181 rezerwacje@qapartamenty.pl
Idealna
lokalizacja
Doskonały
dla Rodzin
Numer #1
Dla Biznesu
ZAREZERWUJ

Pokoje

Nasze Pokoje

dla 1-3 osób

Wygodny i nowoczesny z widokiem na ogród, Pokój jest klimatyczny z dodatkami autorskich elementów wystroju. Idealny dla par. Oferuje bardzo duże i wygodne łóżko dwuosobowe.

dla 1-3 osób

Wygodny i nowoczesny z widokiem na ogród. Pokój jest klimatyczny z dodatkami autorskich elementów wystroju. Idealny dla par. Oferuje bardzo duże i wygodne łóżko dwuosobowe.

Galeria

Opinie

 • Było nam tak dobrze, że wracamy. Czysto, ładnie, bardzo praktyczna elektronika dostępowa. Apartamenty wyposażone we wszystko czego dusza zapragnie. Cisza (nie słyszeliśmy pociągów :)). Bardzo komfortowe metraże i parking na miejscu. Nie było minusów co zdarza się niezwykle rzadko. Bardzo polecamy i wybierając się ponownie do Wrocławia na pewno się tu zameldujemy. Stosunek jakość/cena bardzo dobry.

  Joanna Głuskowska
  Opinia z Google
 • Jestem bardzo usatysfakcjonowany wizytą w Q Apartamenty. Bardzo czyste i eleganckie pokoje. Mieszkanie super wyposażone: TV, pralka, zmywarka, mikrofala, indukcja etc etc… Bezproblemowy kontakt z właścicielem – swoją drogą bardzo konkretny człowiek. Z czystym sumieniem polecam!

  Mr T
  Opinia z Google
 • Wysoki standard apartamentu, super wyposażenie, piękne wnętrza, wygodne łóżka, bardzo czysto, miły właściciel. Polecam!

  Aleksandra Geerinck
  Opinia z Facebook